O nás


     KARPER´S & PARTNERS pôsobí v oblasti komplexných realitných služieb a radí sa k spoločnostiam, ktoré volia konzervatívny a predovšetkým seriózny prístup. Individuálny profesionálny prístup ku klientom a obojstranná spokojnosť, dáva základ dlhodobej dôvery pri opakovanej spolupráci.

Našim zámerom je byť súčasťou realizácie individuálnych plánov o bývaní, ale i menších, či väčších stavebných projektov. Preto našimi klientmi sú individuálni investori do vlastného bývania, ako i investori v segmente rezidenčných nehnuteľností , či obchodných, rekreačných a oddychových centier.

V súčasnosti tvoria team KARPER´S & PARTNERS celkom štyria kmeňový spolupracovníci a tento team je pre každý pripravovaný a realizovaný projekt doplnený o ďalších externých špecialistov z potrebných profesií. Klientom môžeme ponúknuť komplexné a kvalitné služby, v priateľskej atmosfére malého kolektívu, ktorý je schopný vďaka širokému spektru spoľahlivých a kompetentných spolupracovníkov zaistiť širokú škálu služieb v oblasti realít.
Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk

Realitný softvér backOFFICE®

Kontaktujte nás prosím, na dole uvedenom čísle
+421(0)905464630

Sme certifikovaným členom SORA a Realitnej únie SR

Sme certifikovaným členom SORA a Realitnej únie SR

4 Izbový bungalov pre náročneho

foto novostavba

viac »

foto novostavba
  • 2zbový byt prenájom Kramáre

viac »